SM-Karsinta / EM-Näyttökisa

SM-Karsinta / EM-Näyttökisa , Anssin Jussin Areen, Kauhava(Ylihärmä) , 22. - 23.01.2011



10m Ilmakivääri
     N16
1. Sanna Lager 377
2. Tea Sikanen 376
3. Sara Lauttamus 373 ...suorituksia yhteensä 7

     Y16
1. Mika Ketola 384
2. Ville Vaaranmaa 378
3. Tommi Kamppila 377 ...suorituksia yhteensä 7

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N18
1. Katarina Långström 389
2. Gisella Miettinen 388
3. Jaana Lager 384 ...suorituksia yhteensä 8

     Y18
1. Joni Stenström 574
2. Jussi Palo 563
3. Juho Ylönen 559 ...suorituksia yhteensä 10

     N20
1. Marika Oikarinen (394+101,3) 495,3
2. Elin Liewendahl (393+100,6) 493,6
3. Riikka Parviainen (388+99,4) 487,4 ...suorituksia yhteensä 13

     N20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y20
1. Juho Kurki (591+101,4) 692,4
2. Anton Aprelev (583+101) 684,0
3. Henri Törmälä (579+101,8) 680,8 ...suorituksia yhteensä 11

     Y20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N24
1. Paula Peltoniemi (391+99,6) 490,6
2. Pauliina Frilander (391+99,5) 490,5
3. Noora Leppäketo (388+100,3) 488,3 ...suorituksia yhteensä 5

     Y24
1. Juho Autio (579+99,3) 678,3
2. Juha Soini (576+100,8) 676,8
3. Tom Mattsson (568+98) 666,0 ...suorituksia yhteensä 4

     N
1. Elin Liewendahl (391+102,9) 493,9
2. Pauliina Frilander (387+101,8) 488,8
3. Riikka Parviainen (388+100,6) 488,6 ...suorituksia yhteensä 27

     N joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y
1. Juha Soini (589+102,5) 691,5
2. Juho Kurki (589+99,9) 688,9
3. Jaakko Björkbacka (587+99,7) 686,7 ...suorituksia yhteensä 34

     Y joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N50
1. Eila Väisänen 379
2. Satu Tynnyrinen 326 ...suorituksia yhteensä 2

     Y50
1. Jari Lehtinen 383
2. Carl Johan Bergman 381
3. Seppo Siukola 380 ...suorituksia yhteensä 10

     Y60
1. Kari Hallila 370
2. Gustaf Strömbäck 364
3. Mauri Röppänen 357 ...suorituksia yhteensä 5

     Y70
1. Erkki Perälä 359
2. Ossi Hellman 346
3. Jaakko Huhtala 334 ...suorituksia yhteensä 3


10m Ilmapistooli
     N16
1. Noora Kivistö 357
2. Johanna Hahl 325
3. Taru Teikari 321 ...suorituksia yhteensä 3

     Y16
1. Niko-Petteri Nimell 361
2. Tomi Nimell 351
3. Samuel Turigin 343 ...suorituksia yhteensä 13

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N18
1. Gisella Miettinen 367
2. Eveliina Pukkinen 353 ...suorituksia yhteensä 2

     Y18
1. Sami Leppälä 542
2. Otto Suuronen 540
3. Aleksi Pirttimäki 536 ...suorituksia yhteensä 6

     N20
1. Susanna Ahomäki (368+98,9) 466,9
2. Annukka Riutta (363+92,7) 455,7
3. Tea Lepistö (356+88,8) 444,8 ...suorituksia yhteensä 3

     N20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y20
1. Miika Leppänoro (556+98,6) 654,6
2. Anton Miettinen (545+93,7) 638,7
3. Tuomo Hautala (536+96,7) 632,7 ...suorituksia yhteensä 3

     N
1. Noora Kivistö (368+96,7) 464,7
2. Gisella Miettinen (364+96,6) 460,6
3. Susanna Ahomäki (364+94,2) 458,2 ...suorituksia yhteensä 20

     N joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y
1. Teemu Lahti (574+99,5) 673,5
2. Lauri Lauste (571+95,7) 666,7
3. Tarmo Af Ursin (565+100,2) 665,2 ...suorituksia yhteensä 33

     Y joukkueet , ( yhteensä 3 )

     N50
1. Mirja Nevansuu 357
2. Terttu Laakeri 350
3. Sirkka Savukari 340 ...suorituksia yhteensä 4

     Y50
1. Reijo Rantakangas 373
2. Keijo Haapa-Aho 368
3. Risto Korhonen 367 ...suorituksia yhteensä 7

     Y60
1. Juhani Öhman 373
2. Seppo Paakki 356
3. Heikki Yrjänäinen 355 ...suorituksia yhteensä 9

     Y70
1. Erkki Karri 358 ...suorituksia yhteensä 1



Updated 25.1.2011 21:40 / DS Ranking System © 1993 - 2009.