ILMA-ASEIDEN AM / SM KARSINTA , ALAHÄRMÄ KOULUKESKUS , 09. - 10.02.2008
1. Jussi Palo 372Y15 joukkueet , ( yhteensä 2 )
2. Joni Laksola 370
3. Lasse Korpela 350 ...suorituksia yhteensä 7
1. Sami Laksola 568Y17 joukkueet , ( yhteensä 1 )
2. Tommi Mansikkamäki 559
3. Juho Syväniemi 559 ...suorituksia yhteensä 10
1. Joni Virtanen 577Y20 joukkueet , ( yhteensä 1 )
2. Janne Koski 538
3. Tuomas Haukkala 481 ...suorituksia yhteensä 3
1. Pekka Saari 589Y joukkueet , ( yhteensä 4 )
2. Carl Bergman 580
3. Henrik Wägar 580 ...suorituksia yhteensä 18
1. Markku Ranta-Ylitalo 375Y50 joukkueet , ( yhteensä 2 )
2. Markku Niemi 370
3. Pekka Herlevi 366 ...suorituksia yhteensä 6
1. Markku Rintala 365Y70
2. Erkki Perälä 362
3. Armo Lahtonen 355 ...suorituksia yhteensä 6
1. Arto Pihlava 361N15
2. Kalevi Suomu 335
3. Martti Pöyhölä 275 ...suorituksia yhteensä 5
1. Piia Rantakangas 363N17
2. Joanna Malm 348
3. Jaana Lager 341 ...suorituksia yhteensä 5
1. Tuula Rantakangas 386N17 joukkueet , ( yhteensä 2 )
2. Katja Soini 377
3. Helena Virtanen 374 ...suorituksia yhteensä 10
1. Elina Lehtomäki 381 ...suorituksia yhteensä 1N
1. Maria Takala 386N joukkueet , ( yhteensä 1 )
2. Minna Nygård 380
3. Piia Rantakangas 372 ...suorituksia yhteensä 6
1. Matias Lahtela 343Y15 joukkueet , ( yhteensä 2 )
2. Sami Leppälä 324
3. Niko-Petteri Nimell 308 ...suorituksia yhteensä 8
1. Tuomo Hautala 526Y20
2. Eetu Koivula 379 ...suorituksia yhteensä 2
1. Jesse Peltomäki 557Y20 joukkueet , ( yhteensä 1 )
2. Henri Rutanen 555
3. Eino Jaskari 548 ...suorituksia yhteensä 5
1. Jyrki Turja 570Y joukkueet , ( yhteensä 5 )
2. Jyrki Pitkäranta 564
3. Eero Laitila 561 ...suorituksia yhteensä 22
1. Keijo Haapa-aho 374Y50 joukkueet , ( yhteensä 3 )
2. Pekka Lahti 366
3. Hannu Ryttäri 363 ...suorituksia yhteensä 10
1. Per-Erik Gammelgård 377Y70
2. Heikki Yrjänäinen 357
3. Gunnar Ahopelto 355 ...suorituksia yhteensä 11
1. Erkki Karri 367N15
2. Tauno Pihlajamäki 348
3. Sulevi Salmi 348 ...suorituksia yhteensä 5
1. Eveliina Pukkinen 370N17
2. Noora Kivistö 327
3. Karita Villamo 292 ...suorituksia yhteensä 3
1. Susanna Ahomäki 360N17 joukkueet , ( yhteensä 1 )
2. Annukka Riutta 354
3. Tea Lepistö 351 ...suorituksia yhteensä 5
1. Anette Källi 371N20 joukkueet , ( yhteensä 1 )
2. Merja Rantakangas 328 ...suorituksia yhteensä 2
1. Ritva Karri 383N joukkueet , ( yhteensä 1 )
2. Gunilla Blom 362
3. Helena Peltoniemi 358 ...suorituksia yhteensä 10
1. Mirja Aho 364 ...suorituksia yhteensä 1
1. Erkki Pekkala 600
2. Veikko Palsamäki 594 ...suorituksia yhteensä 2
1. Risto Murisoja 396 ...suorituksia yhteensä 1Y60
1. Reino Hietala 391Y70
2. Urpo Kilja 391
3. Olli Herrala 377 ...suorituksia yhteensä 3
1. Sulo Nurmenniemi 390 ...suorituksia yhteensä 1